Vybíjaná

  • Rýchly a vzrušujúci šport
  • Trénuj svoju pohyblivosť
  • Bezpečná vybíjaná skombinovaná so skákaním 

Vybíjaná vyžaduje obratnosť hráčov a to nielen na štandardných hracích plochách. Ak presuniete hru na trampolíny, je jednoduchšie a bezpečnejšie rýchlo sa vyhnúť akejkoľvek lopte. Skúsení hráči môžu využiť trampolíny ako výhodu pre rýchly úskok!

Všetky trampolíny sú zakončené s molitanovými matracmi po stranách a preto sú bezpečné pre využitie ako športové ihrisko. Skákací charakter trampolín dodáva vzrušenie a nekonečné možnosti pre akýkoľvek šport, ktorý môžete na nich hrať. 

Viac informácií:

Neváhajte nás kontaktovať

Pošlite mi katalóg

 

 

Zdieľať tento:

FaceBook Twitter LinkedIn Google Plus E-mail

Tento produkt bol použitý v nasledujúcich projektoch:

Uppsala
Discover indoor playground and trampoline park, Turbo Adventure in Uppsala! A challenging playground that will appeal to many children. Children will enjoy the many attractions the playground has to offer. Mix movement and having fun on 1700 m2 of trampolines! On the play structure with timer you can challenge each other. Who's the fastest? Try it out at Turbo Adventure in Uppsala!
JumpXL Waalwijk

JumpXL Waalwijk is already the next one on the long list of realized trampoline parks but this park is just a little bit more special than all the ones before because this parks includes our last innovations: balance beams, ninja course, jump walls, trampoline area, jumptower and we’re even waiting for some extra additions. If you want to know what ELI Play can offer you, then a visit to JumpXL Waalwijk is definitely your time worth.

JumpXL Waalwijk includes a ‘fun’ ninja course which offers everyone the possibility to challenge themselves to test their physical strength. This newest innovations is a great add-on to our current offer!

Freedog Bristol
Check out this great park our partner ELI SRO finalized! ELI SRO realized a new trampoline park in Bristol, England with some sweet pink color included! The trampoline area is including a main area, stunt area and dodgeball area. The elements a trampoline parks needs to be successful!