Skill Area

Je samozrejmosťou, že trampolína je kompletná len v spojení s inými športovými aktivitami a preto ELI Play ponúka viacero možností ako rozšíriť trampolínový park, ktorý môže byť postavený hneď vedľa hlavnej hracej konštrukcie. Dovoľuje vám to myslieť v dimenziách, že trampolínový park môže zahŕňať priestor pre vybíjanú, alebo basketbalové koše, skokanskú vežu v kombinácii s jamou plnou molitanových kociek, prípadne s nafukovacím mega vankúšom.

Jednou z mnohých ďalších možností je aj aréna zručností, v ktorej je možné trénovať si svoje schopnosti. Táto aréna zahŕňa rôzne aktivity ako chodenie po povraze ponad jamu plnú penových kociek, kde je možné trénovať rovnováhu. Takže každý si môže bezpečne precvičovať svoje triky bez ublíženia na zdraví.

Do arény zručností je možné pridať aj vratký rebrík. Je to rebrík vyrobený z lán, ktorý je upevnený ponad jamu plnú molitanových kociek medzi dvoma otočnými záchytnými bodmi. Úlohou je prejsť po rebríku a nespadnúť. Zvládnete to? Vyzývame Vás!

Možnosti pre našu arénu zručností sa stále rozširujú, preto v prípade záujmu nás prosím kontaktujte a prediskutujeme s vami všetky možnosti. Aréna zručností by vo vašom trampolínovom parku nemala chýbať! 

Viac informácií:

 

 

Zdieľať tento:

FaceBook Twitter LinkedIn Google Plus E-mail

Tento produkt bol použitý v nasledujúcich projektoch:

Uppsala
Discover indoor playground and trampoline park, Turbo Adventure in Uppsala! A challenging playground that will appeal to many children. Children will enjoy the many attractions the playground has to offer. Mix movement and having fun on 1700 m2 of trampolines! On the play structure with timer you can challenge each other. Who's the fastest? Try it out at Turbo Adventure in Uppsala!