Tlač

Contact

European Leisure Industries SRO

info@el-industries.sk
+421 2 455 27 990

European Leisure Industries (ELI)  je celosvetová sieť staviteľov detských ihrísk, ktorí spolupracujú, aby posilnili svoje pozície na medzinárodnom trhu v oblasti interiérových detských ihrísk, detských kútikov a parkov s trampolínami. V roku 2007 European Leisure Industries otvorila dvere svojho sídla v Eindhovene, Holandsku. Centrála v Eindhovene má najmodernejšie výrobné zariadenia, sklad, obchodné oddelenie, oddelenie dizajnu, technické oddelenie a marketingové a tlačové oddelenie.

Skupina ELI môže podporiť zákazníkov ako dizajnér, výrobca, dodávateľ a zhotoviteľ interiérových detských ihrísk, rodinných zábavných centier, detských kútikov a parkov s trampolínami v Európe aj mimo nej. Všetci partneri pracujú nezávisle vo svojich predajných miestach, ktoré sídlia v Nemecku, Holandsku, Rakúsku, Dánsku, Poľsku, Spojených Arabských Emirátoch, Anglicku a na Slovensku. Centrála ELI poskytuje podporu kedykoľvek je to potrebné.

Všetci partneri veria v kľúčové ciele skupiny ELI: bezpečnosť, spôsobilosť na hranie a profit. Pracujeme s certifikovanými produktami a kontrolnými organizáciami ako APAVE, AIB a TÜV Nord. Našou hlavnou prioritou je bezpečnosť, no taktiež je pre nás dôležitá aj spôsobilosť na hranie a profit našich projektov.

Ak ste novinár alebo úradná osoba, prosím kontaktujte našu kontaktnú osobu. Môže vám poskytnúť potrebné informácie, logá a obrázky, ktoré budete potrebovať. Ak ste zákazník a obzeráte sa po kúpe niektorého z našich produktov, prosím vyplňte náš kontaktný formulár.