Kvalita

Dôveryhodnosť, kvalita, inovácie a flexibilita sú základné hodnoty ELI Play. Snažíme sa vytvoriť prostredie v ktorom sa deti  môžu bezpečne zabaviť a rozvíjať sa nie len po fyzickej, ale i mentálnej stránke. Všetky tieto aspekty vplývajú na neustály vývoj našich produktov v oblasti bezpečnosti a vysokej kvality.

Spájame inteligentný dizajn iba s tými najlepšími materiálmi aby sme zaistili dlhú technickú a ekonomickú životnosť pre každý ELI Play produkt. Všetky výrobky ktoré navrhujeme, vyrábame a uvádzame do prevádzky sú v súlade s prísnou Európskou normou EN 1176. Vďaka tejto norme je zaistená bezpečnosť ihrísk a trampolínových parkov.

Teraz musíte byť zvedaví aké materiály používame! Pre všetky naše ihriská a trampolínové parky používame netoxický, pomaly horiaci PVC vinyl. Okrem toho všetky siete sú jemnozrné. Dupľované lemovanie slúži ako prevencia proti trhaniu, čím je zaistená bezpečnosť aby žiadne dieťa nevypadlo z hracej konštrukcie.

Všetka potlač sa vykonáva v našom vlastnom výrobnom závode. To nám umožňuje promptné dodanie potlačí na zákazku. Za použitia špeciálnej techniky tlače, vinyl získa odolnejší povrch voči opotrebeniu. Intenzívne používané produkty ako molitanové herné prvky s potlačou a lezecké steny s potlačou vydržia dlhšie ako od iných dodávateľov.

Nielen najmenšie deti sú našou prioritou, staršie deti taktiež potrebujú bezpečné prostredie k svojmu vývinu.  Skákacie siete ktoré používame v našich trampolínových parkoch zvládnu maximálne zaťaženie až 17(!) dospelých.

Všetky tieto opatrenia a vysoké štandardy ktoré sme stanovili pre naše produkty majú za následok vysokú kvalitu a bezpečnosť detských ihrísk, trampolínových parkov  s ich neporovnateľným vzhľadom a pocitom.