• Ideálne riešenie pre tých úplne najmenších!
  • Bezpečné a mäkké prostredie
  • Jednoduchá údržba

Aktivity pre batoľatá

Objavte hrací priestor pre najmenších! Hracia plocha pre najmenšie deti je špeciálne navrhnutá pre deti od 0 do 1 roka. Rodičia môžu vychutnať svoj čas, zatiaľ čo ich dieťatko sa hrá s ostatnými batoľatami v priestore určenom pre ne. Tieto hracie plochy určené pre najmenších sú plné mäkkých  aktivít vyrobených z molitanu a vinylu vhodných pre ich vekovú kategóriu. Vzhľadom na použitie mäkkých materiálov tieto atrakcie sú úplne bezpečné a ľahko sa udržiavajú čisté. ELI ponúka atrakcie  rôznych tvarov a v rôznych jasných farebných kombináciách, ktoré deti upútajú.

Rodiny s deťmi s rôznymi vekovými kategóriami sa teraz môžu tešiť na spoločne strávené chvíle na ihrisku.

Viac informácií:

Chcete pridať hrací priestor pre najmenších do vášho ihriska? Prezrite si naše výrobky pre najmenšie deti. Extra mäkké , bezpečné s ľahkou údržbou! Chcete vedieť viac?

Zaslať brožúru!

 

 

Zdieľať tento:

FaceBook Twitter LinkedIn Google Plus E-mail

Tento produkt bol použitý v nasledujúcich projektoch:

BillyBird Volkel

In 1986 Ton & Gerrie Derks opened the doors of BillyBird Hemelrijk. Just married they quit their jobs at the government and as a kindergarten teacher to make their dream come true. They wanted to created a place where everyone can join with the family to make a lot of fun. Now 28 years later BillyBird is known for their wide range of activiteits such as the indoor piratecage!

29th of May 2014 BillyBird Hemelrijk opened the doors of the new piratecage created by VCS Play Netherlands. After years of fun it was time for a new playstructure for different age levels. Now children can enjoy the new playground at BillyBird Hemelrijk 365 days a year.

The playground includes a baby zone, toddler area and a whole new structure with activiteits like the powertower, slides and different play events! Dress up as a pirate to be one with the pirate theme.

Skyzone
Rozengaarde Doetinchem makes another step, where previously people could enjoy the pool now you can enjoy lots off play activities! As of December 20 Rozengaarde opens the doors under the name ' Skyzone Doetinchem'. The new family entertainment park!