• Takúto atrakciu nikde nenájdete!
  • Vhodná pre deti aj rodičov
  • Prináša novú výzvu aj pre dospelých vo vašom interiérovom ihrisku.
  • Úplne nový produkt.
  • Jedinečná atrakcia

Lezenie, zábava. Objavte našu dobrodružnú prekážkovú dráhu!

Udržiavanie rovnováhy na lane či kladine, lezenie po pavúčej sieti. Zažite aktívnu zábavu pri zdolávaní prekážok! Pridanie našej dobrodružnej prekážkovej dráhy k vašim atrakciám je tá správna výzva pre rôzne vekové kategórie. Nielen menšie deti si užijú vašu hraciu konštrukciu, ale aj pre staršie deti to bude výzva.

Naše prekážkové komponenty na Adventure course sú taktiež vhodné pre tínedžerov ale aj dospelých. Umiestnite teraz nízku lanovú dráhu ako voľne stojacu atrakciu a prijmite výzvu! Dostaňte sa čo najrýchlejšie z jedného konca prekážkovej dráhy na druhý. Budete šplhať po pavúčej sieti, a udržiavať rovnováhu na rôznych lanách a kladinách. Vyhláste súťaž o čo najrýchlejšie zvládnutie dráhy. Prinesie to mnoho zábavy každému!

Môžete sa rozhodnúť umiestniť túto atrakciu aj vo väčšej výške. Je možné ju umiestniť napríklad ponad skákaciu arénu. Návštevníci môžu zdolávať túto dráhu aj vo výške 10 metrov. Táto atrakcia je vhodná pre staršie deti, tínedžerov a rodičov.

V našich dizajnoch zohľadňujeme vaše vízie, zameranie sa na vekovú skupinu a v neposlednom rade aj priestor, ktorý máte k dispozícii. Všetko vieme navrhnúť podľa vašich predstáv.

Viac informácií:

Naozajstná výzva pre staršie deti priamo vo vašej hernej konštrukcii. Chceli by ste zakomponovať túto atrakciu do vášho ihriska? Kontaktujte nás!

Zaslať brožúru!

 

 

Zdieľať tento:

FaceBook Twitter LinkedIn Google Plus E-mail

Tento produkt bol použitý v nasledujúcich projektoch:

Darteldome Sittard

Also the second location of Darteldome opened her doors in Sittard. At november 30th Darteldome opened her second playground with 1900 m2 of fun. A lot of children visited the new playground and even 'sinterklaas' visited the playground. The playground is a challenge for children till 12 years old. They can climb around, slide down and enjoy their time for many hours.

The playground includes a donutglider, karttrack and a powertower. Ofcourse there are slides, climbing walls, trampolines, a funshooting arena and a funblock area as well.