Detský kútik

Umiestnenie detského kútika je krok k získaniu profitu pre každú spoločnosť či už vo vašom obchode, reštaurácii, showroome alebo v budove s kancelárskymi priestormi.  Ponúknuť detský kútik je chytrým strategickým krokom ku zvýšeniu objemu vášho predaja a udržaniu si spokojnosti zákazníkov. Keď sa deti hrajú a sú spokojné, zákazníci sa zdržia dlhšie a cítia sa počas návštevy vašej organizácie uvoľnenejšie.

Tiež pre neziskovú organizáciu je detský kútik skvelou investíciou. Atmosféra v čakacích priestoroch  sa zlepší a rodičia budú naklonení navštevovať vašu organizáciu častejšie vzhľadom na príjemnú atmosféru. Mnoho spoločností zabúda, že veľký vplyv na celkovú atmosféru majú aj deti. Keď sa rodičia cítia dobre počas návštevy vašej organizácie, budú svoju skúsenosť zdieľať aj so svojim okolím. To vám pomôže k rozšíreniu vašej klientskej základne.

Pre ziskové organizácie je detský kútik malou investíciou, ktorá zvýši ich objem predaja o 15%. Proces predaja bude prebiehať hladšie a pravdepodobne zákazníci utratia viac peňazí. ELI je špecialista na detské kútiky. Spolu s našim partnerom Instore Kids Corner vytvoríme detský kútik podľa vašich predstáv.

 

Zaslať brožúru!